همکاری آفام و ملوان بندرانزلی در طراحی لباس دوم فصل 1399-1400.

باعث افتخار ماست که به اطلاع شما عزیزان برسانیم، گروه آفام کیت وظیفه طراحی لباس دوم تیم ریشه دار ملوان بندرانزلی در فصل ۱۳۹۹-۱۴۰۰ را بر عهده گرفت.

پس از انتشار کانسپت کیت طراحی شده توسط گروه آفام کیت برای باشگاه ملوان بندرانزلی، این آثار مورد توجه هواداران این باشگاه با اصالت و مردمی و در ادامه باشگاه ملوان قرار گرفت.

در ادامه، مذاکراتی درمورد کانسپت کیت طراحی شده برای باشگاه ملوان بندرانزلی توسط گروه آفام کیت، با باشگاه صورت گرفت و درنهایت، طراحی کیت دوم رسمی باشگاه ملوان به گروه آفام کیت سپرده شد.

طراحی کیت دوم رسمی باشگاه ملوان در فصل جاری با رنگ سرمه‌ای و آبی، برگرفته از امواج خروشان دریای خزر به عنوان نمادی از سختکوشی و تلاش مردمان شمال کشور می‌باشد که برای انزلیچی‌ها و هواداران ملوان معنای خاص و خاطره‌انگیزی در شعارهایشان از از گذشته تا کنون دارد.

لازم به ذکر است که تولید طرح کیت دوم باشگاه ملوان توسط آفام کیت از سمت باشگاه ملوان بندرانزلی با برند «مجید» خواهد بود و آفام کیت هیچ دخالتی در مراحل تولید و خروجی کیت دوم باشگاه ملوان ندارد.

آفام کیت، ضمن تشکر ویژه از مدیریت و مسئولان حرفه‌ای و قانون‌مدار باشگاه ملوان بندرانزلی، از لطف بی‌حد و اندازه‌ای که همه‌ی شما عزیزان، مخصوصا هواداران خوب باشگاه ریشه دار ملوان بندرانزلی، در این مسیر به ما داشته‌اید ممنونیم؛ دستیابی به این مهم بدون همراهی شما بزرگواران برایمان غیرممکن بود.

امیدوار به تداوم حمایت‌های شما عزیزان همراه، از تیم جوان آفام کیت هستیم.

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *